Nowa lutownica dekarska 364, lutowanie bez granic!

Nowa lutownica dekarska 364, lutowanie bez granic!
Moc 1,3 kW przy ciśnieniu 2 bar i błyskawiczne nagrzewanie końcówki grota do temperatury 600 °C to parametry, dzięki którym ta nowa lutownica dekarska jest urządzeniem mobilnym w całym tego słowa znaczeniu.
Pozwala ona dekarzom pozbyć się węży i butli z gazem, niezbędnych w przypadku zastosowania klasycznych lutownic dekarskich podczas prac naprawczych lub inspekcji na dachu. Dzięki temu stanowi ona niezbędne uzupełnienie gamy klasycznych lutownic dekarskich Express.
 
 
Idealna do wykończeń nowa autonomiczna lutownica dekarska Express 364 zapewnia użytkownikowi nieprzerwany czas pracy przez 70 minut i umożliwia swobodne poruszanie się po dachu w ramach wykonywanych prac. Standardowo wyposażona w zapalnik piezoelektryczny, który można wymienić dosłownie w kilka sekund, autonomiczna lutownica dekarska Express 364 to niezwykle cenne narzędzie pracy dla wszystkich profesjonalistów z branży dekarskiej.
 
Autonomiczma lutownica dekarska jest również dostępna w metalowej skrzynce nr kat. 6364, wraz z zasobnikami gazu 15% propylen/butan/propan (60 g), nr kat. 444, które umożliwiają dekarzowi pracę w każdej pozycji, w tym do góry nogami.
 
Ergonomiczna rękojeść o delikatnej w dotyku powierzchni zapewnia pewny uchwyt podczas długich godzin, jakie dekarze często spędzają przy pracy. Pokrętło regulujące jest wyposażone w mechanizm samoczynnego hamowania, zapobiegający nieprzewidzianym zakłóceniom w pracy. Wskaźnik regulacji pozwala na bardzo dokładne dostrojenie urządzenia.
 
I jeszcze jedna dobra wiadomość dla dekarzy, którzy większość czasu spędzają na dworze: francuska jakość wykonania oraz grot turbo umożliwiają pracę w zimowych warunkach do -8°C!
 
Dodajmy na koniec, że autonomiczna lutownica autonomiczna Express charakteryzuje się bardzo niskim poziomem hałasu, co skutecznie poprawia komfort pracy.
 
Wyjątkowa lutownica dekarska do nabycia u stałych dystrybutorów produktów Express!
 
 
 
Kanał RSS | Informacje prawne | Warunki użytkowania | Kontakt | Mapa strony | Copyright © 2019 Guilbert Express. Wszelkie prawa zastrzeżone. |