Autonomiczna lutownica dekarska pozwala na lutowanie bez granic!

Autonomiczna lutownica dekarska pozwala na lutowanie bez granic!
Moc 1,3 kW przy ciśnieniu 2 bar oraz bardzo szybkie nagrzewanie końcówki grotu do temperatury 600°C to parametry, dzięki którym autonomiczna lutownica dekarska jest urządzeniem mobilnym w całym tego słowa znaczeniu.
Węże i butle z gazem, niezbędne przy pracy tradycyjną lutownicą, nie są już dekarzowi potrzebne przy kładzeniu lub naprawie dachu. To niezastąpione narzędzie, uzupełniające gamę klasycznych palników dekarskich Express.
 
Idealna do obróbek wykończeniowych autonomiczna lutownica dekarska Express 364 zapewnia dekarzom nieprzerwany czas pracy przez 70 minut i umożliwia swobodne poruszanie się po dachu podczas wykonywanych prac. Wyposażona seryjnie w zapalnik piezoelektryczny autonomiczna lutownica dekarska Express 364 to dla dekarzy nieocenione narzędzie pracy.
 
Prawidłowa ergonomia, zapewniająca lepszy chwyt, a także niewielki ciężar, nieznacznie przekraczający 1 kilogram (wraz z zasobnikiem i grotem!) - to również cenne zalety lutownicy, które na pewno spotkają się z uznaniem użytkowników.

coffret fer de couvreur autonomeLutownica jest również dostępna w metalowej skrzynce nr kat. 6364, wraz z zasobnikami gazu 15% propylen/butan/propan (60 g), nr kat. 444, które umożliwiają dekarzowi pracę w każdej pozycji.

I na koniec  jeszcze jedna dobra wiadomość dla dekarzy, którzy większość czasu spędzają na zewnątrz: francuska jakość wykonania oraz grot turbo umożliwiają pracę w zimowych warunkach, do -8°C!

Dodajmy wreszcie, że lutownica autonomiczna Express charakteryzuje się bardzo niskim poziomem hałasu.

Kanał RSS | Informacje prawne | Warunki użytkowania | Kontakt | Mapa strony | Copyright © 2019 Guilbert Express. Wszelkie prawa zastrzeżone. |