Kariera

Nasza polityka kadrowa od samego początku działalności firmy przywiązuje dużą wagę do ustawicznego rozwoju pracowników.To nie przypadek, że na długo przed wprowadzeniem we Francji historycznych reform socjalnych z roku 1936 firma Guilbert Express umożliwiła swoim pracownikom korzystanie z dwutygodniowego, płatnego urlopu!

Zaangażowany w rozwój przedsiębiorstwa i zadowolony ze swojej sytuacji pracownik to dla nas bezcenna wartość. Chcemy go jak najdłużej zatrzymać, dlatego staramy się zapewnić mu maksimum niezależności i odpowiedzialności.

Nasza obecność na polskim rynku regularnie się umacnia, a plany dotyczące dalszego rozwoju są bardzo ambitne. W związku z tym stale poszukujemy nowych, utalentowanych współpracowników, gotowych wesprzeć nasze działania w sferze przemysłowej i handlowej.

Interesuje Cię pasjonująca przygoda zawodowa?

Chcesz odbyć staż albo zrealizować Twój projekt zawodowy w firmie, mającej ambitne plany w dziedzinie handlowej, technicznej, administracyjnej lub logistycznej?

Napisz do nas, najlepiej po francusku. Z uwagą zapoznamy się z Twoim projektem.

Jeśli tylko masz silną motywację i odpowiednie kompetencje, wspólnie z Kierownikiem Działu Kadr, panem Charly Cominotto, zadbamy o to, aby Twoja integracja w firmie Guilbert Express została uwieńczona obopólnym sukcesem.

Philippe Guilbert
Dyrektor Generalny
 
Guilbert Express
Kierownik Działu Kadr - Pan Charly Cominotto
33 avenue du Maréchal de Lattre de Tassigny
94127 Fontenay sous Bois cedex Francja
recrutement@express.fr

Kanał RSS | Informacje prawne | Warunki użytkowania | Kontakt | Mapa strony | Copyright © 2019 Guilbert Express. Wszelkie prawa zastrzeżone. |